TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.02.2016, Në orën: 20:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 667 herë

Titulli : vw caddy 1.9tdi

Çmimi : 4,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen %%

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Pick-Up

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1.9 tdi

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shitet vw caddy 1.9 tdi 2005 , në gjendje shum të mirë teknike dhe optike.me tabela të huaja me 190000 km te kaluara

SHPALLJET TJERA