TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.02.2016, Në orën: 11:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1595 herë

Titulli : VW Touareg

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touareg

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 2500

Viti : 2005

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Touareg 2.5 2005 ne gjendje shum të mir i doganuar dhe i rexhistruar ne RKS
Uleset me nxemje para dhe mbrapa timonin me nxemje lekur Krem Ulset me memorje Automatik ,Klimatronic Fellne senzora parkingu para mbrapa senzora shiu xenon Etj 044-513-583 049-230-801
Ndrrimi i mundeshem me audi a4 mbi 2008 passat cc bmw x6

SHPALLJET TJERA