TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.02.2016, Në orën: 11:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 133 herë

Titulli : Gomisteri

Çmimi : 2,700 €

Kategoria : Pjesë & Paisje

Përshkrimi : Shes manterk ballanserk dhe kompresor te reja me qmim t volitshum 2700e

SHPALLJET TJERA