TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.02.2016, Në orën: 14:19 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4734 herë

Titulli : Plane dhe projekte per shtepi

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 200m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 2

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon

Përshkrimi : Punojmë plane dhe projekte sidhe ndërtojm objekte në mënyre profesionale dhe inxhinierike për shtëpi dhe objektet të tjera familjare & afariste të përshtatshme për gjdo familje sipas kërkesës dhe dëshirës suj. Kemi mbi 2700 plane dhe projekte per shtepi dhe objekte te tjera afariste, kemi poashtu qindra objekte te ndertura ne tere teritorin e Kosoves sidhe nje pjes te Shqiperis, Malit te Zi dhe Maqedonis. Kryejm të gjitha Punimet nga ato të vrazhta deri tek ato finale.Për më shumë mund të na vizitoni përmes adresës: https://www.facebook.com/statikadesign
apo përmes tele: Statika Design 049-111-201. ose Viber: +38649111201 Viber +37744339778 Ne mund te na gjeni ne keto komuna: Prishtine Mitrovice Skenderaj

SHPALLJET TJERA