TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.02.2016, Në orën: 16:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 584 herë

Titulli : Mercedes 190

Çmimi : 2,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 190

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 220

Motori (kubik) : 2.5 TURBO

Viti : 90

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Rregullues Klime

Përshkrimi

SHES MERCEDES BENZ 190 D 2.5 TURBO, VITI 90, ME KLIM, RRYP BRENDA, ME KLIM, FELLGA DHE GOMA TE REJA, SERVIS KOMPLET, GJENDJE PERFEKTE, E SHES VETEM SE MDUHET NJE AUTOMATIK
Mob: 044/049- 352 681

SHPALLJET TJERA