TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.02.2016, Në orën: 17:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3528 herë

Titulli : Audi a3 1.6 TDI bluemotion

Çmimi : 13,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2012

Përshkrimi

Audi a3 1.6 TDI 105 ps bluemotion, start-stop, klimatronik, tempomat, komanda ne timon, karrikat lekur dhe me nxemje, board computer, 4 dritare elektrike dritaret mrama me perde, senzora parkimi, mbeshtetese te dores para dhe mrapa, pasqyret elektrike dhe me nxemje,dritat lled mrapa, bravat crome, e doganuar e ardhur nga gjermania

SHPALLJET TJERA