TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.02.2016, Në orën: 17:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1708 herë

Titulli : Shes Chevrolet Captiva 2.0 D

Çmimi : 9,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Chevrolet Captiva

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes Chevrolet Captiva 2.0 D 2008 4/4 klim abes centrall espe cenzora regjistrimin e par n kosov edhe 8 muj regjistrim osht n gjendje t shkelqyshme si jasht ashtu dhe mbremda vetura shitet nga salloni auto star

SHPALLJET TJERA