TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.02.2016, Në orën: 17:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4025 herë

Titulli : VW Passat 2.0 TDI RKS (9Muaj) 6 Shp Full Extra -07

Çmimi : 7,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

VW Passat 2.0 TDI i Regjistruar RKS (9 Muaj) modeli Highline posedon: klimatronik (funksionale) , airbaga, centrall, timon servo, 6 shpejtsi, pasqyre elektronike, gjama elektronik, ESP, ABS, senzora parkingu para dhe mbrapa, timon 3-sh, fellne te bukura , goma te mira te dimrit , karrika me nxemje etjjj nderrim i mundeshem

SHPALLJET TJERA