TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.02.2016, Në orën: 17:33 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2354 herë

Titulli : AUDI A6. 3.0 TDI. AUTOMATIK

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2004

Përshkrimi

Audi. A6 3.0 TDI. Automatik , Quattro e regjitruar ne rks Dogana dhe Rexhistrimi ne emer tim,Posedon 3 Qelsa, shum ne gjendje te mire full opsione per me shum info.044 240 214

SHPALLJET TJERA