TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.02.2016, Në orën: 17:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4493 herë

Titulli : Mercedes S320 CDI RKS 1VIT Automatik-Tiptronik -03

Çmimi : 6,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes S 320

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2003

Përshkrimi

Mercedes S 320 CDI i Regjistruar RKS (1 VIT) ngjyra e kaltert e mshelt metalike viti 11/2002 posedon: klimatronik dy sezonale (funksionale), airbaga, centrall, hidraulik, ABS, ESP, karrika te lekures me memorje, karrika me nxemje dhe ftofje, ndezje ne menjaq pa qels Start/Stop, Navigacion DVD, TV, Amortizerat me Ajer (Air Matic), Automatik-Tiptronik, komanda ne timon, 4 goma te reja te dimrit, fellne AMG, dyert me ajr i ngreh vet, gjama elektronik, pasqyre elektronike dhe paluese, drita Xenon, etjjj nderrim i mundeshem

SHPALLJET TJERA