TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.02.2016, Në orën: 17:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4696 herë

Titulli : VW Lupo 2005 1.0 benzin nga CH

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Lupo

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1000

Viti : 2005

Përshkrimi

Lupo 2005 1.0 benzin xhama elektrik abs airbag i ardhur nga zvicra goma te reja me fellne ne gjendje te mire teknike dhe optike shume i paster

SHPALLJET TJERA