TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.02.2016, Në orën: 17:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1570 herë

Titulli : VW Passat 2.0 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Klim tiptronik Bord kompjuter Shkurt Full All it Servisimin e madh tbon Posedojm dokumente Pres bleres serioz mund tme kontaktoni dhe ne viber

SHPALLJET TJERA