TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.02.2016, Në orën: 17:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5992 herë

Titulli : Golf 4 1.9 Tdi(i- të kuqe) 2001

Çmimi : 2,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

Shitet Golf 4 1.9 Tdi me i- të kuqe model Special në gjendje shum? të mirë teknike.

Vetura është pa Dogan dhe importuar nga Zvicra,posedon libra të servisit.

Ju mirëpresim.. 044 801 101

SHPALLJET TJERA