TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.02.2016, Në orën: 17:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3991 herë

Titulli : Audi a6. S line 3.0 tdi. Quatro

Çmimi : 13,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2006

Përshkrimi

Audi a6 sline 3.0 tdi. Automatik tip tronik Quatrro ne gjendje te regullt teknike. 2005-2006Posedon : drita xenon.big xenon me levizje.senzora para mbrapa. Pasqyre krome goma te m+s Navi cd magazine. Telefon karrika me nxemje para dhe mbrapa shpejtesi ne timon. Clim 2 zonale interier lekur. Full led brenada Perde mbrapa dhe 2 dyert. (Rolet ) i servisuar dhe posedon liber servisi (3 ). Qelsa. Sistem. Per ndezje nga distanca. te intersuarit. Mund te lajm. 044 270 264 +38649270264

SHPALLJET TJERA