TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.02.2016, Në orën: 17:56 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2603 herë

Titulli : Bmw 118D RKS

Çmimi : 8,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 118D

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2006

Përshkrimi

Navigacion karrika me nxemje gjys lekur komanda ne timon tempomat fshisat e gjamav automatik cenzor para mbrapa dritat xenon dhe me larje shiber chaner me 6 cd aux pasqyret elektonike dhe i. Palon 4gomat e reja dimri 1vit plot rks e ardhur nga Zvicrra Full paisje

SHPALLJET TJERA