TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.02.2016, Në orën: 18:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2285 herë

Titulli : Audi A4 TDI 2.0 Automatik Pa Dogan

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes Audi A4 2.0 TDI Automatik Tiptronik 8 shpejtsi posa ardhur pa Dogan Full Opcione Senzor parkingu Para dhe mrapa Nxemje Te karrikav Komanda ne vallon Tempomat Klima Tronik Bortkompjuter Dritaecsenon etj .044208171 wiber 00436504514594 Berati

SHPALLJET TJERA