TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.02.2016, Në orën: 18:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 6838 herë

Titulli : VW Passat CC 2.0 TDI DSG 170PS

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

Shes makinen e tipit Passat CC 2.0 me 170 Kuaj Fuqi nga prodhuesi , eshte me te gjitha serviset , i sapo ardhur nga Gjermania.

Posedon : Panorame , Xhama te erresuara nga prodhuesi , DSG (automatike) , Navigacion (update 2015 ) , DVD , karrigat me nxemja , pasqyra elektronike , amortizerat i forcohen dhe i zbuten me pulle , ka perde automatike mbrapa , Autoparking ( pakohet vet pa ndihmen e shoferit ) , Autohold , Karriga me nxemje , Karrigen e shoferit elektronike , goma rezerve me te gjitha paisjet.

Kilometrat i ka te garantuara , mund te shiqohet ne dhe te vertetohet ne sistem.Disqe dhe frena te reja , servis te plote te perfunduar.

SHPALLJET TJERA