TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.02.2016, Në orën: 22:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 196 herë

Titulli : renault megane 1.9 dizell

Çmimi : 3,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 24,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2003

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player

Përshkrimi

shes vetur renault megan 1.9 dizelle eshte ne gjendje te mir teknike per me shum info ne numer 044556004 dhe ne 049633937

SHPALLJET TJERA