TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.02.2016, Në orën: 23:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1412 herë

Titulli : Punojme: Suvatim, Izolim, Renovime etj...

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shërbime Profesionale

Përshkrimi : Ponojm suvatim te jashtem dhe te mrendshem
Izolime me stiropol'mallter'knauf'ngjyra'renovime etj
Marrim kompenzim vetura
Tel 044831641
Viber+37744803597

SHPALLJET TJERA