TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.02.2016, Në orën: 20:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 547 herë

Titulli : Traktor 533

Çmimi : 2,200 €

Kategoria : Makina Bujqësore & Pyllore

Përshkrimi : shitet traktori ne gjendje te mire teknike dhe fizike...
mundesi nderrimi me traktor me te madh...
viber: +37744604090

SHPALLJET TJERA