TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.02.2016, Në orën: 21:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 8247 herë

Titulli : Golf 4 1.9 tdi 2003 (I te kuqe) ocean

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 254,326

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Spoiler

Përshkrimi

Shitet Golf 4 tdi i vitit 2003 me (I te kuqe) vetura eshte identike si ne foto dhe eshte ne gjendje shum te mir regjistrim deri ne gusht 2016, per gjdo informat ju lutem te na kontaktoni ne nr e tel: 045612250 ose viber.

SHPALLJET TJERA