TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.02.2016, Në orën: 22:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 345 herë

Titulli : Peugeot 307 2.0 HDI viti 2003

Çmimi : 4,150 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 307

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 209,143

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Alarm, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Cruise Control, DVD Player, Panorama

Përshkrimi

Shitet vetura Peugeot 307 HDI
Rexhistrim deri : 02 Dhjetor 2016
Servisi i kryer komplet si dhe ndrrimi i stabilizatoreve, mollzave dhe i eshte bere regllazha,
Extra:
Panorame
Klime
Senzora te dritave,
Senzora te shiut
Retrovizore me erresim
Goma te reja M+s
Drita automatike
Dritare elektronike
Pasqyre elektronike
Vetura eshte familjare dhe ne gjendje shume te rregullt.

SHPALLJET TJERA