TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.02.2016, Në orën: 23:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2982 herë

Titulli : Dodge Charger Daytona

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Dodge %%

Ngjyra : Verdhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 120

Motori (kubik) : 5.7

Viti : 2006

Përshkrimi

Special limited edition
Viti 2006
Motorr 5.7 benzin & plin nga fabrika
Km 120.000
Shitet dhe nderrohet

SHPALLJET TJERA