TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.02.2016, Në orën: 17:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5415 herë

Titulli : Opel Vectra C

Çmimi : 4,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Vectra

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 265,000

Motori (kubik) : 2000cc

Viti : 2003

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

*Shes Opel Vectra C 2.0DTI 2003 ne gjendje perfekte

Vetura posedon :

*Regjistrim deri ne gusht 2016
*Klima dy zonale
*Xhama elektronik
*pasqyre me nxemje
*komanda ne timon
*bord kompjuter
*servisin e vajit me filter te po sa kryer
*goma te reja M+S
*senzor shiu
*xhama te zi
*led drita
*hapje dhe mbyllje te xhamav me digitron
*2 qelsa

Ju Faleminderit per mirkuptim

kontakt dhe ne viber

SHPALLJET TJERA