TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.02.2016, Në orën: 01:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 24 herë

Titulli : audi

Çmimi : 24,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 13

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2010

Ekstra : ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike

Përshkrimi

vetura eshte gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm per kilometra.

SHPALLJET TJERA