TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.02.2016, Në orën: 10:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 374 herë

Titulli : Passat 2 1.9TD

Çmimi : 2,499 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 222

Motori (kubik) : 1.9 TD

Viti : 1992

Përshkrimi

Shitet passat 2 1.9TD Turbo Dizel në gjendje të mirë teknike dhe optike me libër të servisimit dhe me kilometra të sakta. Vetura vjen së bashku me 9 goma katër të verës me fellne BBS dhe pesë të dimrit me bandashë fabrikisht si dhe me 2 çelësa për ndezjen e veturës Vetura është e garazhuar ka kukë, shiber, central dhe 10 muaj regjistrim etj.
Mund të kontaktoni edhe në viber në numrin 044609879
Çmimi i panegociuar
Pres blerës seriozë.

SHPALLJET TJERA