TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.02.2016, Në orën: 11:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 297 herë

Titulli : shitet audi a4 2.0 tdi 2005

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Argjendtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 225,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shitet audi a4 2.0 tdi 2005 e doganuar dhe regjistruar ne gusht 2015 vetur shum e mir full ekstra serviset e kryera goma te reja me ni fjal tiptop. Pres bleres serioz viber +37745343824

SHPALLJET TJERA