TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.02.2016, Në orën: 14:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2552 herë

Titulli : Alfa Romeo Gt Diesel,viti 2006

Çmimi : 6,990 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Alfa Romeo GT

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

Shitet Alfa Romeo Gt,1.9 diesel,150 PS me 6 marshe
- Paketa me e kompletuar e ofruar nga marka Alfa Romeo
- Motorri me 16 ventile
- Ulese lekure dhe me ngrohje
- Xhami I parme me senzore
- Xhamat me hapje elektronike
- Dy pale goma te reja
- Senzore prapa
- Fellne origjinale te Alfa Romeo 17''
- Ne gjendje perfekte
- Shume ekonomik
- Coupe
- Regjistrim deri me 05 / 2016
- Tempomat
- Sisteme te sigurise kunder rreshqitjes Esr, Esp
- Sistem zerimi Bosse
Vetura ka librin e servisit qe kur eshte blere I ri ne Zvicer.

Viber :
+37745300505

SHPALLJET TJERA