TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.02.2016, Në orën: 14:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2290 herë

Titulli : VW Golf 6 dizel 1.6 -11

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2011

Përshkrimi

Shes gollf 6 dizel 1.6 viti 2011 km 136mij te garantume me liber te servisit 2 qelsa me fellne karrikat me nxemje kuken e re ne kese senzora para mrapa tempomat teper i rujtun si jasht ashtu edhe nga mbrenda regjistrimi i par.
Vlen te theksohet se rrypi me set eshte nderrue para 100 km
Si dhe komplet servisi

SHPALLJET TJERA