TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.02.2016, Në orën: 18:00 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 8589 herë

Titulli : GOLF 3 - 1.9 D

Çmimi : 2,800 €

Cmimi në zbritje : 2100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 278

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1992

Ekstra : Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags

Përshkrimi

Shes Golfin 1.9 dizel i thjesht me hargjime te vogla 4.5L /100km ... golfi i ka te gjitha serviset e kryera ... 2 lladnjakt, Amartizerat e mram, Llamella me Korp, Rrypi dhembzor, 2 Zglloba, Ulje filtera krejt, Gurtnet, Shalteri shpejtsive, Karrikat, Tabllacirat krejt Timoni, Gumat e reja te Dimrit, 2 sajllet e frenit te dores dhe Rrypin e Dinames TGJITHA I KA TE REJA. Dyert i ka me centrall mi qel.
Regjistrim ka deri 16.11.2016 ... Me tabela KS dhe Karton te Gjelbert mun me dal jasht shtetit pa problem.

Çmimi i DISKSUTUESHEM.

+37744705338 muni me thirr edhe ne viber.

Pres Bleres serioz.

SHPALLJET TJERA