TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.02.2016, Në orën: 20:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5075 herë

Titulli : shes mercedes benz c 220 elegance automatik

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 227,156

Motori (kubik) : 2.2

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes mercedes benz c 220 elegance automatik viti 2004 i po sa ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir teknike dhe fizike vetura posedon.shiber elektrik.karrika me nxemje levizje elektrike.senzor para mbrapa.senzor shiu.tempomat.esp.abs.klim.navigacion.komanda vollon etj... per me shum 044852208

SHPALLJET TJERA