TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.02.2016, Në orën: 20:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 267 herë

Titulli : opel Astra 1.7 ekoflex vitit.2010.

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 202,000

Motori (kubik) : 1.7 ekoflex

Viti : 2010

Ekstra : Alarm, Pasqyra Elektrike, Hidraulik

Përshkrimi

shi te opel Astra 1.7 H ekoflex
vitit.2010
Klima Automatik
senzora shiu
6 shpejtsi
2 qelsät
Edition 111
ne gjendje shum te mire teknike dhe optike

SHPALLJET TJERA