TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.02.2016, Në orën: 23:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 369 herë

Titulli : Urgjent - shitet toka në fshatin Prugovc

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Përshkrim i vendit
Shitet trualli ne Fshatin Prugovc ,10 km, nga Prishtina, Trualli gjendet ne rrugen kryesore qe lidhet me magjistralen Prishtinë, Podujevë dhe Milloshevë.
Trualli ka 1 hektar toke, eshte shume e pershtatshme per banim dhe veprimtari biznesore, posedon infrastrukturen e nevojshme( rrymen , ujin,kanalizimin ),

Ju mirepresim!

SHPALLJET TJERA