TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.02.2016, Në orën: 10:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2569 herë

Titulli : Shitet opel corsa 1.2 2006

Çmimi : 2,650 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Kabriolet

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 1200

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes veturen opel corsa 1.2, benzin, viti i prodhimit Mars 2006. Vetura ka kater dyer, air bag,esp, abs, klima tronic, xhamat dhe pasqyrat elektronike, komandimin e radios permes timonit,posedon libren e servisit. Vetura e ka te nderruar pompen e ujit. Vetura eshte shume ekonomike dhe ne gjendje shume te mire dhe eshte me kontroll te Zvicrres(e posa bere servis 30.01.2016). Per me shume info: 044/146302
Enver Rexhepaj

SHPALLJET TJERA