TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.02.2016, Në orën: 10:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3545 herë

Titulli : MERCEDES E320 CDI EVO MODEL AVANTGARDE EXTRA -07

Çmimi : 12,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 320

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2007

Përshkrimi

MERCEDES E320 CDI EVO - MODEL AVANTGARDE

VETURA OSHT MODEL I VEQANT EDHE KA SHUM EXTRA

I DOGANUAR DHE REGIISTRUAR NE TABELA RKS

REGJISTRIM DERI NE QERSHOR 2016

NUK OSHT KREDI AS HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER

SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE

VITI I PRODHIMIT 26.12.2006 MODEL 2007

EXTRA POSEDON:

**AUTOMATIK-MULTITRONIK 7 SHPEJTESI
**KLIMA TRONIK PARA EDHE MBRAPA
**BAGAZHI HAPET E MBYLLEYLT ME RRYMË
**KUFIZUES SHPEJTESIE-TEMPOMAT
**KARRIGA TE LEKURES AVANTGARDE
**TIMONI ME LEVIZJE ELEKTRONIKE
**DRITAT XENON EDHE BI-XENON
**SENZORA ME LEVIZJE TE DRITAVE
**KARRIGAT ME RRYM ME 3 MEMORJE
**KARRIGA ME NXEMJE EDHE FTOHJE
**KOMANDA NE TIMON
**SENZORA TE DRITAVE
**SENZORA TE SHIUT
**DRITA MJEGULLE 
**SERVO TIMONIN
**TIMONIN LEKUR
**ABS EDHE ESP
**AIR BAG x12
**ALARM E CENTRALL
**XHAMA ME RRYME EDHE ME NXEMJE
**PASHQYRAT I PALOHEN ME RRYMË
**PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
**MUZIK ME RADIO E CD MP3 FABRIKORE
**SI DHE 6 CD CHANGER PLUS DVD-ROM
**QELSI ME TELEKOMAND FABRIKISHT
**XHAMAT NGJYRË KALTERT FABRIKISHTË
**SENZORA TE PARKINGUT PARA E MBRAPA
**ALUMIN FELLGA 17COLL ORIGJINALE MERCEDES

INFO NE 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

SHPALLJET TJERA