TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.02.2016, Në orën: 14:00 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 75 herë

Titulli : AUDI A4 2.0 TDI 2012 AUTOMATIK 92.000 km

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 92,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2013

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK i posa ardhur ne Kosove(i doganuar).
VITI PRODHIMIT: DHJETOR/2012 (1 muaj 2013).
- ME HISTORI TE PLOTE
- GOMA TE REJA (800 EURO).
- STOP START SYSTEM
- KARRIGA ME NXEMJE
- NAVIGACION
- TEMPOMAT
- SENZORE SHIU
- SENZORE DRITE
- DRITA MJEGULLE
- 2 SD CARD (mp3, dvd),
- KOMANDA NE TIMON dhe shum e shum opsione tjera.

CMIMI 24500€ ME DOGAN, NDRRIME NUK BEJ.

GARANTOJ PER KILOMETRA DHE QE NUK KA PASUR NDONJE AKSIDENT, VETURA KA GARANCION KUDO NE EUROPE.

Viber: +386 49 87 86 85

SHPALLJET TJERA