TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.02.2016, Në orën: 15:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1471 herë

Titulli : Opel Tigra 1.7 td dizell boj ndrrim -98

Çmimi : 2,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Tigra

Ngjyra : Verdhë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 1998

Përshkrimi

Shes Opel tigra 1.7 turbo dizell matorrin japan 82 PS viti 98 shpenzimet shum te vogla 4.5 litra/100km gomat ver/dimer regjistrim deri ne mars 2016 shum i rujtun. boj ndrrim me golf 4 benzin edhe me tjera vetura dhe ato te aksidentura.

SHPALLJET TJERA