TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.02.2016, Në orën: 15:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4931 herë

Titulli : Touran 1.9 tdi 6 shpejtsi 7 ulse isapo doganuar

Çmimi : 7,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes touran 1.9 tdi 6 shpejtsi 7 ulse isapo doganuar goal me libra te servisit vetura posedon klimatronik abes esp bordkompjuter timpomat shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme vetura shitet prej AutoSallonit
AutoStar per me shum 045 948 948
Kiki

SHPALLJET TJERA