TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.02.2016, Në orën: 15:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 8514 herë

Titulli : OPEL CORSA 1.2 BENXIN FULL EXTRA KLIM RKS 02

Çmimi : 3,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1200

Viti : 2002

Përshkrimi

SHES VETUREN OPEL CORSA NE GJENDJE TE SHKELQYER FULL EXTRA VETURA POSEDON // KLIM FUNKSIONALE //AJERBEG // ABS // ESP // GJAMAT ME RRYM // PASQYRET ME RRYM // MBYLLJE QENDRORE ME TELEDIRIGJIM // RADIJO CD ME KOMAND NE TIMON FABRIKISHT // 5 DYER // 4 GOMA TE REJA M+S // FELLNE ALUMIN ORIGJINALE TE OPELIT // TIMON SERVO TEPER TE LET PER TU VOZITUR // I REGJISTRUAR RKS DERI ME 15 MARS 2016 // I SERVISUAR KOMPLET VAJ DHE FILTERA TE GJITH PARA PAK DITESH // NE TRRAPA SHUM I SHTRENGUN NUK NIHET AS NI SAN // KAROSERIA MJAFT E RUJTNE PA KOROZION PA GRRITHA // TAPICERIA ME ULSE SHUM E RUJTNE SI E RE // MOTORRI NE GJENDJE PERFEKTE PUNON SHUM MIR // SHPENZIMET MJAFT TE VOGLA 5 LITER NE 100 KM // VLEN TE CEKET SE VETURA NUK ESHTE HIPOTEK OSE PENG BANKAR JU GARANTOJ DHE JU DESHMOJ TEK NOTERI // per informata tjera na kontaktoni ne numerin +377 44 352 263 dhe ne viber me te njejtin numer ju mirpresim .

SHPALLJET TJERA