TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.02.2016, Në orën: 15:57 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2564 herë

Titulli : VW Golf 5 -05

Çmimi : 7,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes golf 5 2.0 tdi isapo Doganuar vetura posedon klimatronik abes esp timpomat fellne te teja libra te servisit shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme per me shum 045 948 948

SHPALLJET TJERA