TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.02.2016, Në orën: 16:01 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2864 herë

Titulli : shes urgjent pezho 307 hdi 2.0 rks ni vit

Çmimi : 4,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 307

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 15,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes pezho 3007 hdi 2.0 ne gjendje shum te mir ni vit regjistrim ne emrin tim personal qe dy vite i doganuar dhe regjistruar posedon..klim abs .central.alarm mbyllje qendrore.goma me fellga te reja i servisuar ne menyr te rregullt 045891495 viber vlen te thuhet se nuk esht hipotek

SHPALLJET TJERA