TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.02.2016, Në orën: 16:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1912 herë

Titulli : Golf 3 1.9

Çmimi : 1,650 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1992

Përshkrimi

shes golf 3 , 1.9 dizell teknikisht gjendje t mir si jasht ashtu dhe mbrenda

SHPALLJET TJERA