TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.02.2016, Në orën: 16:09 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4348 herë

Titulli : VW Bora automatik rks 1 vit -99

Çmimi : 3,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Bora

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1999

Përshkrimi

Shes apo ndrroj veturen bora, posedon klima tronik esp, drita xenon, regjistrim nje vit te plot, ne gjendje shum shum tmir, servisin komplet vajin filterat tvaji, tnaftes, tklimes, poashtu rripin dhembzor.

vetura nuk asht hipotek mund ta bartni menjeher ne emrin tuaj.

ka liber servisi per km te kaluara. Ju mir pres. Nr I tel dhe vib 049588230.

SHPALLJET TJERA