TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.02.2016, Në orën: 16:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3896 herë

Titulli : Shitet vetura OPEL CORSA

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1200

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet vetura OPEL CORSA 1.2 në gjendje shumë të mirë teknike dhe shpenzime shumë të vogla, vetura posedon ABS, ESP, AC Clima, xhama me rryme dhe me komanda ne timon.
Çmimi simbas marrëveshjes

SHPALLJET TJERA