TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.02.2016, Në orën: 16:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2067 herë

Titulli : Skoda Fabia 1.2 HTP

Çmimi : 2,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Skoda Fabia

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1200

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes Skoda Fabia 1.2 Benzins

Viti i prodhimit 2004.

8 muaj regjistrim ne gjendje te rregullt, shpenzime te vogla, alarm, airbag, mbyllje qendrore, bord kompjuter dhe goma te reja.

E regjistruar si Pikap me 5 Dyer.

Per me shume info tel/viber:
+386 49 682 431

Mitrovice / Prishtine

SHPALLJET TJERA