TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.02.2016, Në orën: 16:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 584 herë

Titulli : VW Passat 3 BG 1.9 Full Extra 10 Muaj RKS

Çmimi : 4,950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 204,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2001

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Shes Passat 3 BG Highline 1.9 tdi (i) t kuqe n gjendje t shkelqyer mekanike dhe optike.
Vetura Posedon;
85 Kw 115 Ps
Dritare Elektronike
Pasqyre Elektronike
Km;204 Mij t siguruara
Interier i Paster
Abs
Esp
Klimatronic
Karriga me Nxemje
Bord Kompjuter
Sahata Krom
Mbyllje Qendrore
Senzora Shpejtesie n Kthesa
Radio Cd Mp3
Drita t Mjegulles Mbrapa
Ka Bllokaden Elektronike mos me mujt me dhez per siguri ne rast vjedhjes..
Regjistrimi i Dyte n Kosov 1Pronar i Vetem.
10 Muaj Regjistrim
Goma t reja M+S Etj..
Ngjyra; E Kaltert Metalike pa asnje gervishje.
Eshte i servisuar Komplet Rryp Dhemzor , Vaj,Filtera;Ules, Naftes ,Ajrit ,Klimes Gumica, Trapa , Vilushka , Gurrtne , Diska etjj.
E Shes me Garancion..
Eshte shum i Shtrengum Tip Top nuk ka nevoj per asnje investim me te vogel
Eshte Nje vetur shum ekonomike 5.5L 100Km
Nuk eshte hipotek perkthehet Brenda Dites...
Pres Bleres Serioz.
045259909 Viber +37745259909

SHPALLJET TJERA