TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.02.2016, Në orën: 18:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 370 herë

Titulli : Shitet Opel Astra 2.0 Dizel

Çmimi : 3,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 218,833

Motori (kubik) : 2,0

Viti : 2002

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Shitet Opel Astra 2.0 dizel,viti i prodhimit 2002. Eshte ne gjendje te rregullet, Vetura gjindet ne Rr. Gursel e Bajram Sylejmani pn Ferizaj apo afer Restaurant Berisha Petrol.Viber dhe Whatsup.

SHPALLJET TJERA