TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.02.2016, Në orën: 19:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 212 herë

Titulli : shes-ndrroj

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Punto

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200

Motori (kubik) : 1.2

Viti : 2000

Përshkrimi

shes ose nderroj veturen e tipit fiat punto 1.2 benzin
vetura eshte ne gjendje te rregullt ka air bag klim abs dhe eshte shum e ruajtur mire
.

SHPALLJET TJERA