TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.02.2016, Në orën: 21:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 582 herë

Titulli : VW GOLF 2 Turbo Dizell

Çmimi : 1,750 €

Cmimi në zbritje : 1700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1991

Ekstra : CD Player

Përshkrimi

Shitet Gollf 2

Golf 2 viti i prodhimit 1991
1.6Turbo Dizell

Vetura ka qene 1.3 benzin e kam bere 1.6turbo dizell
Goma M+S 195 50 15
Amortizimi Sport
Rexhistruar ne RKS dhe ka derine tetor 2016

SHPALLJET TJERA