TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.02.2016, Në orën: 01:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1793 herë

Titulli : Cheverolet kalos i rixhistruar 2005

Çmimi : 3,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Chevrolet Kalos

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 1300

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes veturen cheverolet kalos 1.3 benzin i rixhistruar ne rks vetura posedon klim abes esp shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme vetura shitet prej AutoSallonit
AutoStar
Kiki

SHPALLJET TJERA